Kosmetyki

Popularne kosmetyki Bourjois

podkład Bourjois

Podkłady Bourjois, należą do jednych z najpopularniejszych wyborów makijażowych Polek i choćby z tego powodu warto je poznać bliżej.

Jakie kosmetyki tej marki warto przetestować? Przede wszystkim krem CC i podkład:

Krem CC – 123 PERFECT CC CREAM – krem pełniący funkcję podkładu. Zawiera trzy kolorowe pigmenty, które korygują niedoskonałości cery: brzoskwiniowy, zielony oraz biały, które eliminują zmęczenie, zaczerwienia i przebarwienia. Dodatkowo, ponieważ jest to krem, pełni funkcję pielęgnacyjną: nawilża przez 24 godziny, a także zawiera filtr SPF 15. zapewnia jednolitą i rozświetloną cerę.

Podkład rozświetlający HEALTHY MIX Bourjois – podkład Bourjois zawierający ekstrakt z owoców moreli, melona i jabłka, które zapewniają skórze blask, nawilżenie i młodość. Utrzymuje się na twarzy do 16 godzin. Nawilża skórę przez 8 godzin równocześnie ją rozświetlając. Podkład ten zawiera również pigmenty krystaliczne, które przede wszystkim rozświetlają skórę od wewnątrz, nie poprzestając tylko na jej „kolorowaniu”. Trzeba także wspomnieć o delikatnej i odświeżającej konsystencji, której nie widać na skórze, nie powoduje efektu „maski”, więc nadaje się do aplikowania w lecie, kiedy upały zmywają makijaż z twarzy.