Paznokcie

Lakiery Sally Hansen – Miracle Gel

różowy lakier miracle gel

Od pewnego czasu rynek kolorowych lakierów do paznokci powiększył się o innowację od marki Sally Hansen – lakier Miracle Gel, zawierający opatentowaną technologię Tube Technology. Dzięki niej aktywne składniki zawarte w lakierze do paznokci dłużej utrzymują swoje działanie, dzięki żelowej postaci. W efekcie mamy do czynienia z lakierem, który jest trwały i błyszczący. Do wybory mamy 38 pięknych odcieni – jest w czym wybierać.

Dodatkowo podczas wykonywania manicure lakierami Sally Hansen Miracle Gel nie ma potrzeby wysuszania lakieru przy pomocy światła LED/UV. Nie potrzeba nic więcej, oprócz naturalnego światła dziennego. Ciekawą cechą lakieru jest niewątpliwie fakt, iż z upływem czasu warstwa lakieru staję się coraz twardsza, jednak nie ma to wpływu na ewentualne zmywanie go. Robi się to bez problemu, zarówno zmywaczem z acetonem, jak i bez.

Jak nałożyć lakier?

Konieczne jest wstrząśnięcie buteleczki przed użyciem lakieru. Następnie nakładamy jedną jego warstwę i czekamy, aż wyschnie, po czym nakładamy warstwę drugą dla wzmocnienia. Nie jest konieczne nakładanie bazy pod lakier, ani też utwardzania go przy pomocy lampy. Utrzymuje się na paznokciach do 14 dni, jak zapewnia producent.

Lakiery Sally Hansen po raz kolejny wyprzedziły swoją epokę.