Kosmetyki

Annabelle Minerals – mineralna rewolucja

mineralny podkład Annabelle Minerals

Kosmetyki Annabelle Minerals to polska marka kosmetyków mineralnych. Kosmetyki te łączą w sobie możliwość podkreślenia urody z kompleksową pielęgnacją skóry. Całkowicie naturalny skład nie generuje podrażnień i powstawania zaskórników, dostarczając skórze cennych minerałów o właściwościach pielęgnujących i ochronnych.

W ofercie kosmetyków marki Annabelle Minerals znaleźć można:

– podkłady matujące, rozświetlające i kryjące w czterech gamach kolorystycznych o różnych odcieniach jasności; tak bogata oferta umożliwi dopasowanie odcienia podkładu mineralnego do każdej cery

– róże w 6 odcieniach

– doskonale kryjące korektory

– cienie do powiek w 17 odcieniach

– akcesoria do makijażu

Bardzo istotną sprawą jest aplikacja kosmetyków mineralnych. Używa się z tym celu specjalnych pędzli- płaskich typu flat czy okrągłych kabuki. Stąd kosmetyki marki Annabelle Minerals nakładane powinny być dostępnymi w ofercie producenta pędzlami z miękkiego, hipoalergicznego włosia, które doskonale rozprowadzają kosmetyk na skórze i umożliwiają jego jednolite związanie w powierzchnią skóry.

Kosmetyki Annabelle Minerals są całkowicie naturalne, przyjazne środowisku i zwierzętom (nie są testowane na zwierzętach)- każda osoba ceniąca ekologiczny, naturalny styl życia doceni taką ofertę makijażu i pielęgnacji równocześnie.