Bez kategorii

Doskonała baza pod cienie od Artdeco

Częstym problemem w codziennym makijażu oka jest rolowanie się cieni i ich znikanie z powieki. Możemy sobie radzić z tym za pomocą korektora i pudru. Jednak najlepszą opcją będzie wybór profesjonalnej bazy pod cienie, która została specjalnie do tego stworzona, by uchronić nasz makijaż przed znikaniem w ciągu całego dnia.

Jaki produkt wybrać?
Jedną z najlepszych baz dostępnych na rynku jest baza ARTDECO z Cocolity, która doskonale wygładza skórę powiek. Baza ma kremową formułę zamkniętą w małym, podręcznym słoiczku. Do tego ma bardzo przyjemny zapach i lekką konsystencję, którą łatwo się aplikuje na skórę. Doskonale podbija kolory cieni i przedłuża ich trwałość. Baza nie utrudnia aplikowania i blendowania cieni, dzięki czemu nasz makijaż zawsze będzie wyglądał perfekcyjnie.

Jakość idąca w parze z niską ceną
Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy nam na wiele miesięcy użytkowania. Cienie nie rolują się nawet na bardzo tłustej powiece. Cena w stosunku do jakości jest bardzo atrakcyjna. Jeśli chcesz, aby Twój makijaż oczu wytrzymał od godziny 8 rano aż do godziny 20 wieczorem, koniecznie zaopatrz się w ten kosmetyk! Znacznie poprawi jakość Twojego codziennego makijażu.