Dodatki

Sposoby na poprawę humoru na jesień

wosk zapachowy Yankee Candle

Jesień to okres melancholii, chandry i ogólnego spadku nastroju. Często nie możemy sobie poradzić z tym, że za oknem jest tak brzydko, szaro i ponuro. Warto wtedy w takich momentach poprawiać sobie humor i nie dopuszczać do siebie jesiennej chandry. Poniżej przedstawię Wam kilka sposobów na skuteczną poprawę samopoczucia.

Światło

Warto otaczać się dużą ilością światła. Dni stają się co raz krótsze i jest to odczuwalne. Dlatego warto zainwestować w jakieś lampki oraz punkty światła, które rozjaśnią nasz pokój i odgonią od nas czarne myśli. Dobrym pomysłem jest też zainwestowanie w kominki zapachowe Yankee Candle. Nie dość, że ciepłe światło świecy poprawi nam humor, to jeszcze unoszący się cudowny aromat, będzie dla nas kojący.

Zapach

Jak już jesteśmy przy kominkach, to warto poruszyć temat świec. Dzięki dowolności w wyborze zapachów, możemy dobrać świece pod siebie i swój humor. Yankee Candle oferuje szeroki wybór aromatów, które każdy może wybrać wedle indywidualnych potrzeb. Znajdziemy w ich asortymencie nuty słodkie, owocowe, a także lekko kwaśne, typowo męskie- piżmo, cedr. Do tego możemy wybrać albo wosk, sampler, świecę w małym, średnim lub dużym słoju.