Kosmetyki

Dobre pudry utrwalające makijaż

Dobry makijaż musi być nie tylko porządnie wykonany, ale również odpowiednio utrwalony, by w ciągu dnia łatwo się nie zmył. Popularnymi produktami, które wykańczają i utrwalają makijaż są pudry transparentne, które zapewniają profesjonalne wygładzenie, zmatowienie skóry i makijaż trwały nawet na wiele godzin.

Wibo Fixing Powder

Produkt ze średniej, jeśli nie niskiej półki cenowej. Niska cena nie przekłada się jednak na kiepską jakość – wręcz przeciwnie, puder utrwalający od Wibo jest naprawdę dobrej jakości. Nie bieli skóry, nadając jej trupiobladego wyglądu, minimalizuje widoczność porów, a przede wszystkim zapewnia trwałość makijażu na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie te atuty i niska cena wpływają na dużą popularność tego produktu.

Sleek Makeup Professional

To nieco droższy puder transparentny, który nie tylko utrwala makijaż, ale również rozświetla skórę i nadaje jej zdrowy wygląd. Producent reklamuje go jako produkt lekki i bardzo łatwy w aplikacji. Podobnie jak Wibo Fixing Powder matuje skórę, co jest dobrym rozwiązaniem dla osób z cerą tłustą, która wytwarza dużą ilość sebum i potrafi zrujnować niejeden dopracowany look.

Vichy Dermablend Setting Powder

Jest to produkt z najwyższej półki cenowej, oferujący za to naprawdę wysoką jakość. Polecany jest dla osób używających makijażu na porządku dziennym, którym zależy na profesjonalnym utrwaleniu. Co jest dużą zaletą, puder ten jest naprawdę wydajny i przede wszystkim wodoodporny. Do pewnego stopnia jest również odporny na przecieranie twarzy, dzięki czemu dobrze sprawdza się w trudnych warunkach.