Kosmetyki

Trwały podkład Colorstay od marki Revlon

Legenda wśród podkładów, jaką jest Revlon Colorstay to produkt, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Jest to jeden z najlepiej kryjących pokładów drogeryjnych, czym zyskał sympatię posiadaczek cery tłustej ze skłonnościami do trądziku lub przebarwień potrądzikowych. Jednakże wersja Colorstay dla cery suchej i normalnej przypadła do gustu także dziewczynom o cerach bez problemów skórnych, dzięki wysokiej trwałości podkładu oraz efektowi gładkiej cery.

Matowe wykończenie i mocne krycie to efekty możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej gęstej formuły. Producent gwarantuje 24-godzinną trwałość podkładu. Z tego powodu Revlon Colorstay na Cocolita.pl często jest wybierany przez kobiety w dniu przyjęć weselnych, sylwestrowych i innych wielogodzinnych wydarzeń, w których trzeba się idealnie prezentować.

Chociaż formuła z pozoru wydaje się zbyt gęsta, aby jej rozprowadzenie było proste, nakładanie podkładu jest naprawdę przyjemne. Podkład bardzo dobrze nakłada się przy użyciu pędzla lub gąbeczki. Codzienne stosowanie podkładu może powodować delikatne wysuszenie cery, więc warto stosować krem nawilżający przed nałożeniem Revlon Colorstay. Nawet w przypadku mocnych przebarwień korektor może okazać się niepotrzebny, dzięki mocnemu kryciu podkładu. Colorstay doskonale nadaje się codziennego stosowania, jak i do makijażu wyjściowego. Bardzo dobrze współpracuje z innymi kosmetykami kolorowymi.

Kolejną zaletą podkładu jest jego dostępność. Można go zakupić w większości drogerii internetowych oraz we wszystkich drogeriach stacjonarnych z szafą marki Revlon.