Paznokcie

Akcesoria kosmetyczne do profesjonalnego studia paznokci

formy do przedłużania paznokci jednej z popularnych marek (Elisium)

Studia kosmetyczne cieszą się teraz ogromnym zainteresowaniem. Oferują one szereg usług, z których klienci bardzo chętnie korzystają. Dzięki usługom kosmetycznym można się zrelaksować, poprawić wygląd i zadbać o dobre samopoczucie. Coraz więcej gabinetów kosmetycznych oferuje też usługi przedłużania, pielęgnacji i dekoracji paznokci. Niektóre salony przemianowały się z tego względu na studia paznokci.

Modne i stylowe paznokcie

Każda kobieta chce mieć zadbane, ładne i mocne paznokcie. Niestety nie każda może się nimi chwalić. Prowadzenie aktywnego trybu życia, dbanie o dom i dzieci, nie zawsze sprzyja utrzymaniu ładnych dłoni. Wskutek różnych czynności paznokcie się łamią, a lakier szybko z nich schodzi. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług kosmetyczki i przedłużenie ich za pomocą form do przedłużania paznokci. Każdy gabinet kosmetyczny jest zaopatrzony w różne akcesoria, służące do przedłużania i pielęgnacji tej części dłoni.

Trwałe i solidne szablony do paznokci

Formy do przedłużania paznokci to podstawa. Dzięki nim kosmetyczka może zrobić klientce taką długość paznokci, jaką ta sobie zażyczy. Formy do paznokci mają uniwersalny rozmiar, można je zagiąć na dowolną długość, według wyrysowanych na nich linii i łatwo ściągnąć po nałożeniu i stwardnieniu żelu. Szablony do paznokci to prosty i szybki sposób na zyskanie długich paznokci, z czego klientki ochoczo korzystają. Koszt zakupu takich szablonów jest niewielki, należy jednak pamiętać o tym, że są one jednorazowa i profesjonalna kosmetyczka musi zaopatrzyć się w duży zestaw takich produktów.

Paznokcie długie czy krótkie?

Każda klientka studia paznokci może sama wybrać, jaką długość paznokci sobie życzy. Każda forma do paznokci pozwala wybrać minimalną długość, która jest bardzo naturalna, albo mocno wydłużony kształt paznokcia. Klientki mają różne oczekiwania w tej kwestii, z pewnością długie paznokcie wyglądają bardzo efektownie, z drugiej strony krótkie są schludne i praktyczne.

Paznokcie przedłużane na specjalnych formach, są trwałe, solidne i wytrzymałe. Do tego bardzo ładnie się prezentują, przez co są ozdobą każdych kobiecych dłoni.