Kosmetyki

Kosmetyki Veoli Botanica dla każdego rodzaju skóry

Veoli Botanica Aroma Body Therapy - produkt

Kosmetyki Veoli Botanica łączą w swoim składzie naturalne, wegańskie produkty oraz aktywne składniki o łagodzącym działaniu, jak na przykład nowoczesny surowiec z pąków czarnej porzeczki. Polecane są dla skóry młodej, dojrzałej oraz wrażliwej, która wymaga regeneracji i odpowiedniego odżywienia. Zapewniają również właściwą ochronę przed działaniem zewnętrznych czynników oraz nawilżają i opóźniają procesy starzenia się skóry.

Kosmetyki idealne do domowego spa

Produkty Veoli Botanica dostosowane są do współczesnej pielęgnacji, w której ogromną wagę przykłada się do domowych pielęgnacyjnych rytuałów. W trakcie ich wykonywania kobieta powinna wyciszyć się i zrelaksować. Jest to ważne, bo skóra odzwierciedla wszystko to, co zachodzi wewnątrz naszego umysłu. Dlatego zrelaksowany umysł powoduje, że odprężona jest też nasza skóra. Nakładanie kosmetyków Veoli Botanica na tak przygotowaną skórę daje świetne rezultaty. Do tego różnorodne i wyjątkowe zapachy produktów Veoli Botanica pozwolą stworzyć domowe spa, w którym będzie można wyciszyć się i odprężyć. Olejki, kremy i maseczki o zapachu maliny, pomarańczy, brzoskwini, śliwki i lawendy pomogą odpowiednio się zrelaksować i miło spędzić czas.  

Kosmetyki o silnym i skutecznym działaniu

Kosmetyki naturalne Veoli Botanica spełniają określone zadania, czyli aktywnie działają na skórę, hamują procesy starzenia, a ich stosowanie przynosi szybkie efekty. Dodatkowo pięknie pachną.

Dla osób ze skórą wyjątkowo wrażliwą, z licznymi problemami oraz niedoskonałościami marka Veoli Botanica stworzyła roślinne dermokosmetyki. Są bardzo skuteczne i silnie działają. Zawierają w swoim składzie wysokie stężenia kwasów, enzymów, witamin, ekstraktów i fermentów. Dzięki temu pokonują barierę naskórka i przenikają do głębszych warstw skóry. Tam bezpośrednio oddziałują na zachodzące, wewnętrzne procesy.

Skuteczność kosmetyków naturalnych Veoli Botanica potwierdzona jest wieloma badaniami i atestami. Świadczy o tym również zadowolona, stała rzesza klientów tej marki.