Kosmetyki

Demakijaż – kosmetyki marki Uriage

produkty Uriage z wodą termalną

Jakie są  właściwości wód termalnych i jakie minerały zawierają? Odpowiedź na to pytanie może pomóc w podjęciu decyzji dotyczącej korzystania ze środków pielęgnacyjnych i oczyszczających skórę, które powstały na ich bazie. Wody termalne to, mówiąc najprościej, ciepłe wody podziemne, których prozdrowotne właściwości odkryto już w czasach starożytnych. Poprawiają kondycję skóry, zapewniają jej regenerację.

Marka Uriage i jej alpejska świeżość

Potwierdzone badaniami laboratoryjnymi właściwości francuskiej wody termalnej Uriage, dzięki obecności  pierwiastków wapnia i cynku pomagają zregenerować skórę, ma działanie łagodzące. Mangan i krzem niszczą wolne rodniki i tworzą naturalną ochronę, sole mineralne zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia. Taki skład minerałów umożliwia codzienne stosowanie kosmetyków Uriage również osobom, które mają wrażliwą skórę,  skłonną do podrażnień. Przy codziennym, starannym demakijażu może warto pomyśleć o kosmetykach, które działają antyalergicznie i izotonicznie.

Produkty marki Uriage do twarzy i pod oczy

Żele i pianki do demakijażu posiadają formułę, która w ponad dziewięćdziesięciu procentach zawiera składniki pochodzenia naturalnego i jest biodegradowalna. To ważna informacja dla osób, które wybierają produkty proekologiczne i promowanie stylu życia w zgodzie z naturą jest dla nich istotne.  Ich skład wzbogacony został ekstraktem z szarotki alpejskiej lub bławatków. Cechuje je delikatna baza myjąca. Skutecznie usuwają  makijaż i oczyszczają skórę, łagodząc jej podrażnienia i chroniąc oczy. Lekka konsystencja kosmetyków koi i relaksuje. Usuwanie makijażu z oczu oparte jest na dwufazowej formule: olejowej i wodnej. Kosmetyki do demakijażu oczu są rzetelnie przetestowane pod kątem okulistycznym. Przy stosowaniu pianki kosmetycznej nie trzeba stosować wacików. Wygodny i praktyczny wybór. Skóra zachowuje świeżość i gładkość. To marka, której ofertę powinny wziąć pod uwagę osoby cierpiące na łuszczycę i inne stany zapalne skóry i wypróbować jej skuteczność.